14.06.2022

Всесвітній день донора крові

Всесвітній день донора крові відзначається 18-й рік поспіль. Цей день має особливе значення й для України, особливо в умовах війни, коли донорська кров рятує людські життя. Його відзначення покликано привернути  увагу всієї світової спільноти до визнання неоціненного дару людей, які на добровільних засадах і без будь-яких винагород дають свою кров для збереження здоров’я або й збереження життя.

Ця дата не призначена для залучення великої кількості нових донорів, а має на меті відзначення і висловлювання вдячності всім тим, хто дає свою кров для інших людей. У цей день мільйони людей завдячують своїм життям тим, кого вони  можуть ніколи не зустріти – донорам. Тож адресуємо вдячність кожному донору, хто свідомо й від чистого серця виконує таку благородну місію.

 Високо цінуємо внесок кожного у відновлення здоров’я наших співгромадян в таких непростий для всієї країни час. Сподіваємося, що благодійна донорська справа недаремна і допоможе наблизити омріяну Перемогу України. Бажаю всім міцного здоров’я, незламності духу й наснаги. Любіть себе в Україні, любіть Україну в собі, у кожній клітинці свого тіла й у кожній краплинці крові!

Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне