06.02.2020

Мобільний додаток MedCard 24

Шановні мешканці міста!

       В Комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Жовтоводської міської ради діє мобільний додаток "Пацієнт Medcard24" для зручного користування задекларованого населення. Всі, хто має діючу декларацію з лікарями Центру ПМСД, мають можливість скористатися мобільним додатком.

       Мобільний додаток "Пацієнт Medcard24" дозволяє пацієнтам взаємодіяти із лікарями, отримати доступ до власної електронної медичної картки, бачити результати прийомів, отримувати нагадування та призначення.

       З особистим кабінетом пацієнт може у  будь-якому місці, де є інтернет, отримати інформацію про графік роботи свого сімейного лікаря, вибрати годину відвідування, записатися на прийом й  таким чином уникнути черг та проблем з загубленою карткою.

      Вхід до особистого кабінету відбувається через веб-сайт або мобільний додаток MedCard24.

       Невелика інструкція як здійснити on-line запис на прийом до лікаря:

 

       Для запису необхідно попередньо зареєструватися на сайті https://medcard24.net,   зайшовши в розділ «Пацієнтам» або завантажити мобільний додаток MedCard24.

 

Порядок реєстрації такий:

 

· Ввести особистий мобільний номер телефону у зазначене поле та підтвердити його за допомогою SMS із кодом підтвердження;

· Заповнити усі обов’язкові данні про себе та натиснути кнопку «Зареєструватись».

· Потрапивши в особистий кабінет можна записатися до лікаря, для цього треба: обрати кнопку «Записатися до лікаря», вибрати час прийому та підтвердити запис.

Також, можна завантажити мобільний додаток й таким же чином зареєструватися в ньому.

Після запису через веб-сайт або мобільний додаток пацієнт може прийти безпосередньо до кабінету лікаря в обраний час та не чекати в черзі.

 

Сподобалось? Поділіться з друзями
Записатись на прийом Задати питання
Вiдбiрне